beli-dodaje-plemnikom-energii,-ktorej-potrzebuja,-aby-wykonac-swoja-prace

Beli dodaje plemnikom energii, której potrzebują, aby wykonać swoją pracę

 

Kiedy firma Beli postanowiła stworzyć kompleksową multiwitaminę zwiększającą płodność i poprawiającą szanse pary na poczęcie dziecka, w naturalny sposób skupiła się na zdrowiu kobiet. W końcu to kobiety ponoszą największy ciężar po poczęciu dziecka, więc optymalizacja ich zdrowia przed poczęciem ma sens, prawda?

Cóż, im bardziej badacze Beli zagłębiali się w problemy współczesnej niepłodności, tym bardziej dochodzili do zaskakującego wniosku, że to my, mężczyźni, odgrywamy główną rolę w tym problemie. Dla Beli był to moment zapalenia się żarówki i ogromny krok naprzód dla przemysłu związanego z płodnością.

Jak mówi Joni Hanson Davis, dyrektor generalny Beli: „Problemy z płodnością są coraz powszechniejsze. Jedna na pięć par w ciągu swojego życia będzie starała się o pomoc w zakresie leczenia niepłodności, a główną przyczyną u ponad 40% par doświadczających problemów z płodnością jest słaba jakość spermy lub niska liczba plemników.”

Nauka potwierdza słowa Davis: ostatnia metaanaliza problemów z niepłodnością wykazała, że aż 50% problemów z zajściem w ciążę wiąże się z problemami w układzie rozrodczym mężczyzny, przy czym 20% wszystkich problemów dotyczy wyłącznie mężczyzn. A wraz z naszą współczesną tendencją do opóźniania małżeństwa i narodzin dziecka problemy z płodnością stają się niestety coraz bardziej powszechne: szacuje się, że jedna na cztery pary w krajach rozwijających się doświadcza jakiejś formy niepłodności, przy czym 15% par nie jest w stanie począć dziecka po roku starań, a 10% nie jest w stanie począć dziecka po dwóch latach starań.

Istnieje jednak jedna ważna różnica w niepłodności związana z płcią: podczas gdy płodność kobiet może ucierpieć z wielu różnych powodów, problemy z płodnością mężczyzn prawie zawsze sprowadzają się do połączenia niskiej liczby plemników i niskiej jakości spermy. Przeciętna ejakulacja zawiera około 55 milionów pojedynczych plemników, ale zazwyczaj tylko piętnaście z nich przedostaje się do dróg rodnych kobiety.

Jest jednak dobra wiadomość dla mężczyzn: twoje zdrowie jest w twoich rękach. Możesz podjąć aktywne kroki, aby poprawić swoją płodność i zwiększyć liczbę i jakość plemników. Oto ponownie Davis: „Zdziwiłbyś się, jak wielką masz władzę nad zdrowiem i żywotnością swojej spermy. Wiadomo już, że niedobory żywieniowe u mężczyzn przyczyniają się do powstawania czynników ryzyka związanych ze zdrowiem plemników, płodnością, poczęciem, poronieniem, wadami wrodzonymi, ogólnym stanem zdrowia i przyszłym zdrowiem dziecka. Jednym z najprostszych sposobów na poprawę zdrowia plemników jest przyjmowanie preparatu prenatalnego dla mężczyzn, który jest zoptymalizowany pod kątem ich unikalnego zapotrzebowania na składniki odżywcze.

W tym właśnie miejscu pojawia się Beli for Men. Zasadniczo zrewolucjonizowali oni suplementację prenatalną, skupiając się na zaniedbywanej połowie równania: mężczyznach. Ich unikalna formuła witamin prenatalnych została opracowana, aby przywrócić zdrowie seksualne poprzez zwiększenie liczby plemników, poprawę jakości spermy i penetracji jajeczek oraz zapewnienie plemnikom niemowlęcym składników odżywczych, których potrzebują do rozwoju.

Beli for Men

Za $50 miesięcznie (przed rabatem) otrzymasz 30-dniowy zapas Beli for Men dostarczony prosto do Twoich drzwi. Wysyłka jest bezpłatna, a Beli oferuje „gwarancję szczęścia”, dzięki której możesz zwrócić je za darmo lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie, więc nie ma żadnych ukrytych zobowiązań ani ryzyka.

Protokół polega na przyjmowaniu jednej kapsułki witaminowej dwa razy dziennie, a ponieważ są one przyjazne dla wegan i bezglutenowe oraz pochodzą ze składników niemodyfikowanych genetycznie, można je łatwo włączyć do każdego stylu życia. Aby uzyskać maksymalną skuteczność i najlepsze wyniki, Beli zaleca jednak rozpoczęcie przyjmowania suplementów na trzy do sześciu miesięcy przed planowanym poczęciem dziecka. To opóźnienie ma swoje naukowe uzasadnienie: przeciętny mężczyzna potrzebuje około 74 dni na stworzenie nowych komórek spermy, od początku do końca.

Ale właśnie teraz możesz sobie pomyśleć, że Beli for Men nie jest dla Ciebie. Może i jesteś mężczyzną, ale nie planujesz w najbliższym czasie mieć dzieci, więc możesz spokojnie odpuścić. Jednak wszyscy mężczyźni powinni martwić się o swoją płodność. Straszny fakt dnia: liczba plemników spada u mężczyzn na całym świecie i nikt nie jest pewien, dlaczego tak się dzieje. Metaanaliza 2017 wykazała, że mężczyźni w Ameryce Północnej, Europie, Nowej Zelandii i Australii doświadczyli ogromnego 59% spadku liczby plemników w okresie od 1973 do 2011.

Istnieje wiele potencjalnych przyczyn tego spadku, począwszy od spożywania alkoholu i papierosów, po narkotyki, kofeinę i składniki diety, ale najważniejszy wniosek jest taki, że istnieje silny związek między zdrowiem seksualnym a ogólnym stanem zdrowia. Pomyśl o swoim zdrowiu reprodukcyjnym jak o przysłowiowym kanarku w kopalni węgla: jeśli nie dzieje się tam dobrze, istnieje duże prawdopodobieństwo, że doświadczasz również innych problemów.

Przeglądając składniki Beli dla mężczyzn, zauważysz, że większość z nich służy ogólnemu zdrowiu. W rzeczywistości, witamina D, cynk i L-Tauryna są powszechnie stosowanymi suplementami zdrowotnymi dla mężczyzn, mającymi na celu dodanie im energii, wzmocnienie funkcji układu odpornościowego i przyspieszenie metabolizmu. Jednak Beli for Men zawiera co najmniej jeden składnik, którego raczej nie znajdziesz w bardziej ogólnych suplementach: Shilajit (wymawia się „shee-la-jeet”). Shilajit występuje głównie w Himalajach, powstaje w wyniku trwającego wiele wieków rozkładu roślin. Od dawna cieszy się w medycynie tradycyjnej reputacją źródła energii i witalności (jego nazwa oznacza „zdobywcę gór i niszczyciela słabości”, na miłość boską!), ale wykazano również, że zwiększa poziom testosteronu, zwalcza chroniczne zmęczenie i – co najważniejsze – zwiększa ilość spermy.

Czy to takie zaskakujące? My, mężczyźni, wiemy, że nasz testosteron może powodować, że robimy różne głupie rzeczy, ale jest on także źródłem naszego popędu, naszej woli, by przeć naprzód w obliczu przytłaczających przeciwności losu, by wykonać dodatkowe powtórzenie w wyciskaniu na ławce lub przebiec tę dodatkową milę, zanim się poddamy. Heck, wyższy poziom testosteronu został powiązany z wyższymi zarobkami i lepszymi wynikami w pracy, podczas gdy mężczyźni z testosteronem niższym niż przeciętny częściej cierpieli na lęki i depresję, częściej byli otyli i częściej mieli niski popęd płciowy.

Wniosek z tego taki, że: Beli for Men sprawia, że stajesz się bardziej męski, co nie oznacza tylko większej płodności i potencji seksualnej, ale także więcej wigoru, energii i pełni życia. Jeśli starasz się zostać ojcem, pomoże Ci to zwiększyć szanse na poczęcie zdrowego dziecka, ale nawet jeśli prowadzisz życie singla, pomoże Ci to uchronić się przed poważnymi konsekwencjami, jakie współczesny styl życia pociąga za sobą dla męskiej płodności. Pomyśl o tym jak o codziennej multiwitaminie, skoncentrowanej na zdrowiu reprodukcyjnym, dostarczanej prosto do Twojego domu i wspieranej przez fenomenalną politykę satysfakcji klienta.