Powiększanie penisa metodą naturalną

Powiększanie penisa metodą naturalną

Martwi Cię rozmiar Twojego penisa? Wydaje Ci się, że jest on za mały? Uważasz, że przez to Twoje życie seksualne nie jest tak dobre, jak mogłoby być? Najprawdopodobniej martwisz się zupełnie bez powodu – rozmiary penisów u mężczyzn na świecie są bardzo zróżnicowane – najczęściej długość nie ma dużego znaczenia w kwestii zaspokojenia partnerki, a na pewno nie ma żadnego wpływu na płodność. Jeżeli jednak uważasz, że Twój penis jest zbyt mały i chciałbyś to zmienić, możesz wykorzystać różnorodne metody.

Powiększanie penisa – wpływ na psychikę mężczyzny 

Jednym z najważniejszych wyznaczników męskości (dla samego mężczyzny) jest wielkość jego penisa. Bardzo często mężczyźni, którzy uważają, że ich członek jest mały, mają ogromne trudności z zaakceptowaniem samego siebie. Stąd też bierze się całe mnóstwo problemów, które mogą mieć wpływ na życie prywatne, ale także na życie zawodowe:

– trudności w nawiązywaniu kontraktów (zwłaszcza z osobami, które interesują nas pod względem seksualnym),

–  mała wiara we własne możliwości,

– strach przed współżyciem,

trudności z erekcją,

– niska samoocena.

Niestety, bardzo często mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że penis, który ich zdaniem jest mały, tak naprawdę ma absolutnie normalne rozmiary. Skąd zatem przekonanie u tak dużej ilości mężczyzn, że  ich „męskość” jest zbyt mała? Najczęściej winy należy szukać w filmach pornograficznych, w których aktorzy mają zazwyczaj penisy o długości znacznie powyżej normy.

Długość penisa – czy jest się czym martwić?

Powiększanie penisa metodą naturalnąJak wynika z badań przeprowadzonych przez Davida Veale i zespół lekarzy (Am I normal? A systematic review and construction of nomograms for flaccid and erect penis length and circumference in up to 15 521 men – wyniki i wnioski  dostępne pod adresem: https://www.icopona.nz/content/Penis%20Size%20Study%20-%20Veale%20et%20al%202015%20BJUI.pdf oraz http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/bju.13010/full ) większość mężczyzn ma zupełnie nieuzasadnione obawy oraz kompleksy związane z długością swojego penisa. Przeprowadzone badania wskazują, że średnia długość penisa w stanie spoczynku wynosi 9,16 cm, natomiast w erekcji – 13,12 cm. Do tej pory przeprowadzono wiele badań dotyczących rozmiarów członków, których wyniki wydają się do siebie zbliżone:

  • Rok 1996 i badania opublikowane w Journal of Urology – średnia długość penisa w erekcji: 12,9 cm,
  • Rok 2000 i badania opublikowane w International Journal of Impotence Research – średnia długość penisa w erekcji: 13,6,
  • Rok 2001 i badanie przeprowadzone przez LifeStyles Condoms – średnia długość penisa w erekcji: 14,9 (z odchyleniem o 2,1 cm),
  • Rok 2007 i badania opublikowane w Eur Urol – średnia długość penisa w erekcji: 12,5 cm.

(informacje zaczerpnięte z https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka )

Jak widać zatem, średnie długości męskich członków chociaż się różnią, nie są bardzo duże. Czy zatem na pewno masz powody, aby się martwić? Zapewne nie, jednak jeżeli nadal jesteś zainteresowany wydłużeniem swojego penisa, ale nie chcesz decydować się na metody radykalne, np. na operację, możesz wykorzystać naturalne sposoby. Najczęściej są to różnego rodzaju ćwiczenia, ale nie tylko…

Jak powiększyć penisa?

Jak powiększyć penisa? Można zrobić to na kilka sposobów. Popularne są ćwiczenia na powiększanie penisa oraz tabletki. Można używać również różnego rodzaju przyrządów oraz pompek. W ostateczności można poddać się operacji powiększania penisa. Warto jednak podkreślić, że powiększanie członka domowymi sposobami jest jak najbardziej możliwe. Chcesz dowiedzieć się, jak powiększyć członka domowymi sposobami?  Nurtuje Cię pytanie jak powiększyć penisa, aby koszt był niewielki, a efekty zadawalające? Mamy nadzieję, że poniższe metody poszerzą twoją wiedzę!

Ćwiczenia na powiększanie penisa

Do najbardziej bezpiecznych metod powiększania penisa należy regularne wykonywanie specjalnych ćwiczeń. Niestety, nie przez wszystkich ta metoda jest doceniana. Dlaczego? Ponieważ wymaga cierpliwości poświęcenia czasu, którego wciąż nam brakuje. Warto jednak wypróbować kilku ćwiczeń – regularne ich wykonywanie może wydłużyć penis o 1 cm po pierwszych dwóch miesiącach.

Rozciąganie – skuteczność tej metody jest znaczna, jednak można ją zwiększyć poprzez rozgrzanie penisa ciepłym okładem lub zanurzeniem go w ciepłej wodzie. Dzięki temu znacznie zwiększy się napływ krwi do ciał jamistych. Ćwiczenie to polega na wykonaniu serii ruchów rozciągających w różnych kierunkach – przed siebie, w dół oraz w górę. Penis należy uchwycić na wysokości jego główki, a pociągnięcia powinny być mocne i powinny trwać do 10 sekund. W razie odczuwania bólu należy zmniejszyć moc rozciągania lub przerwać je.

Rozciąganie w przeciwnych kierunkach – ćwiczenie to wykonywane kilka minut każdego dnia może przynieść zadawalające rezultaty. Podczas ćwiczenia, jedną ręką ujmujemy żołądź penisa, drugą jego podstawę. Przez około 10 sekund ma następować rozciąganie członka w przeciwnych kierunkach. Podczas ćwiczenia odczuwalne powinno być wewnętrzne rozciąganie. Jednak, w przypadku jakiegokolwiek dyskomfortu lub bólu, należy natychmiast przerwać ćwiczenie.

Jelqingmetoda polegająca na pompowaniu jak największej ilości krwi do ciał jamistych penisa. Dzięki tej metodzie możliwe jest nie tylko wydłużenie penisa, ale również zwiększenie jego obwodu. Ćwiczenie polega na bardzo mocnym uchwyceniu penisa u jego nasady w palcach, które formujemy w symbol OK. Druga ręka wykonuje ruchu od nasady, aż po żołędzia. Ćwiczenie to należy wykonywać w częściowej erekcji.

Rotacja – w metodzie tej należy mocno uchwycić żołądź ręką, wykonując rotacje zgodnie ze wskazówkami zegara. Powinno to trwać około 30 sekund. Po upływie tego czasu, wykonujemy ten sam ruch w drugą stronę. Takich serii należy wykonać kilka w ciągu dnia.

Ciężarki – ta metoda wymaga dużego zaangażowania i zadbania o prawidłowe wykonywanie wszystkich czynności. Jest jednak skuteczna, a jej popularyzację zawdzięczamy przede wszystkim Japończykom. Polega ona na przyczepieniu do penisa w czasie spoczynku specjalnie zaprojektowanych ciężarków.

Tabletki na powiększanie penisa

Powiększanie penisa może odbywać się przy pomocy odpowiedniej suplementacji. Obecnie na naszym rynku istnieje wiele bardzo dobrych, bezpiecznych i przebadanych preparatów, które mogą pomóc w walce ze zbyt małym rozmiarem fallusa. Chcesz naturalnie powiększyć penisa? W takim razie warto kupić wysokiej jakości suplement, w składzie którego występują tylko naturalne składniki. Ich odpowiednia ilość i ich skomponowanie zapewniają satysfakcjonujące skutki. Tabletki na powiększanie penisa mogą zaskoczyć Cię swoją skutecznością.

Pompki

Pompki stają się coraz popularniejsze. Są łatwo dostępne i można zamówić je np. przez Internet. Ich producenci twierdzą, że pompki znacznie zwiększają zarówno długość jak i obwód przyrodzenia. Świetnie sprawdzają się również u osób, które miewają problemy z erekcją. Do wyboru mamy:

  • pompki próżniowe,
  • pompki wodne.

Działanie pompek próżniowych opiera się na stworzeniu podciśnienia, które prowadzi do rozrostu kanek jamistych penisa. Wszystko to następuje po odessaniu powietrza. Pompki wodne działają na bardzo podobnej zasadzie. Różnica polega na tym, że proces zachodzi w środowisku wodnym (użycie pompki wodnej uważane jest za bardziej skuteczne i bardziej bezpieczne).

Uwaga! Kupując pompkę należy zwrócić uwagę na jakość jej wykonania! Lepiej zainwestować w sprzęt lepszej jakości – zarówno ze względu na wytrzymałość pompki, jak i na bezpieczeństwo.

Naturalne metody powiększania penisa

Każdy mężczyzna może sprawić, że jego penis będzie wyglądał na dłuższego. W jaki sposób można tego dokonać? Najpowszechniejsze są dwa sposoby.

Schudnij –  jeżeli Twój penis nie ma dużych rozmiarów, a Ty sam masz więcej kilogramów niż powinieneś, niestety będzie on wyglądał na jeszcze mniejszego niż w rzeczywistości. Jeżeli nie masz czasu na ww. metody, spróbuj zrzucić kilka kilogramów – wyeksponujesz w ten sposób swoją męskość!

Wydepiluj miejsca intymne – penis ukryty w gąszczu? Zmień to, a od razu zobaczysz rezultaty. Depilacja to jeden z najprostszych sposobów na to, aby Twój fallus wydał się znacznie większy! Koniecznie sprawdź tę metodę!

To prawda, że faktyczna długość penisa nie zostanie wydłużona. Jednak optycznie będzie wyglądał na znacznie dłuższy, a Ty będziesz czuł się znacznie pewnej w intymnej sytuacji.

Podsumowanie

Chociaż penisy większości mężczyzn mają odpowiednią długość (mieszcząca się w normie), często nie jest ona satysfakcjonująca. Mężczyźni, którzy nie chcą poddać się zabiegom chirurgicznym, mają do wyboru gamę różnorodnych metod naturalnych: od ćwiczeń, poprzez tabletki na powiększanie penisa aż do wykorzystywania różnego rodzaju przyrządów. Wybór jest duży i z pewnością każdy mężczyzna znajdzie najodpowiedniejszą metodę. Warto pamiętać o tym, że korzystanie z ww. możliwości jest dziś naprawdę bardzo łatwe.

Uważasz, że Twój penis jest za mały?  Weź sprawy w swoje ręce!