jak powiększyć penisa

Jak powiększyć penisa?

Jak powiększyć penisa? Przegląd sposobów na powiększanie penisa

Średnia długość penisa w erekcji oscyluje pomiędzy 13 a 15 centymetrów. Jednak, znacząca większość mężczyzn przyznaje, że są niezadowoleni z długości swojego penisa i chcieliby, aby był on nieco dłuższy.  Jeżeli i Ty zadajesz sobie pytanie: jak powiększyć penisa, to ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawimy różnego rodzaju sposoby, dzięki którym spełnisz swoje marzenia i rozwiążesz problem z długością penisa. 

Jeżeli uważasz, że Twoje życie seksualne cierpi z powodu zbyt krótkiego penisa, możesz próbować to zmienić. Obecnie dostępnych jest wiele skutecznych metod, dzięki którym możesz znacznie wydłużyć swoją męskość. Można wybierać spośród suplementów diety, maści i żeli, można używać pompek do penisa, a także wykonywać skuteczne ćwiczenia. Na początku warto jednak spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie:

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? – to pytanie zadają sobie wszyscy mężczyźni od wieków i chyba nadal nikt nie znalazł na nie odpowiedzi. Powodem są przede wszystkim różne preferencje partnerek. Niektóre kobiety wolą kiedy mężczyzna ma mniejszy członek, inne preferują penisy o dużych rozmiarach, a jeszcze dla innych ważna jest nie długość, a grubość. Rozmyślając o długości członka, warto pamiętać o tym, że jego długość w dużej mierze zależy od rasy: największymi penisami mogą poszczycić się mieszkańcy niektórych państw afrykańskich, np. Nigerii, Gabonu czy Congo. Najmniejsze przyrodzenie posiadają mieszkańcy Indii, Tajlandczycy, a także Koreańczycy. A jaki jest twój rozmiar penisa?

jak powiększyć penisa(Materiał ze strony: https://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=42254)

Średnia długość członka a badania

Od lat specjaliści, zarówno lekarze jak i naukowcy, próbują odpowiedzieć na pytanie, jaka jest średnia długość członka. Jedno z najgłośniejszych, a zarazem najbardziej rzetelnych badań w ostatnich latach zostało przeprowadzone przez Davida Veale oraz jego zespół lekarzy. Wyniki tych badań zostały opublikowane na łamach prestiżowego brytyjskiego czasopisma medycznego: British Journal of Urology Internationali udowadniają, że średnia długość członka jest mniejsza niż wydawało się do tej pory. W badaniach wzięło udział aż 15 521 mężczyzn w różnym wieku i o różnym pochodzeniu.

Podczas badania, penisy mierzone były od kości łonowej po czubek żołędzia.  Na podstawie tych badań David Veale obalił wiele mitów (np. dotyczące tego, że długość penisa ma cokolwiek wspólnego z długością palców, czy też ze wzrostem), a także przedstawił średnie długości penisa i jego obwodu:

Średnia długość penisa w spoczynku 9,16 cm
Średnia długość penisa w erekcji 13,12 cm
Średni obwód penisa w spoczynku 9,31 cm
Średni obwód penisa w erekcji 11,66 cm

powiększanie penisa

Wyniki badań dostępne są pod adresem:https://www.icopona.nz/content/Penis%20Size%20Study%20-%20Veale%20et%20al%202015%20BJUI.pdf

Badania te jasno pokazują, że większość mężczyzn nie powinna mieć żadnych kompleksów związanych z długością członka. W grupie badanych, tylko u 2 mężczyzn na 100 długość penisa była na poziomie 17 cm. Z kolei 20-centymetrowy penis dotyczył tylko 1 % badanych. Jeżeli jednak uważasz, że Twój penis mógłby być dłuższy, możesz skorzystać z wielu metod przedłużenia penisa.

Przegląd sposobów na powiększanie penisa

Wielu mężczyzn marzy o powiększeniu swojego penisa – wiedzą, że dzięki temu wzrośnie ich ego i będą bardziej pewni w kontaktach z kobietami. Istnieje wiele sposobów na powiększanie penisa – od stosowania urządzeń mechanicznych, poprzez kremy i żele na powiększanie penisa. W ostateczności można również zdecydować się na operację powiększania penisa. Poniżej przedstawiamy przegląd sposobów na powiększanie penisa.

Urządzenia mechaniczne do penisa

Urządzenia mechaniczne do penisa rozciągają i powiększają fallusa. Zaliczamy do nich np. pompki. Oferowane obecnie urządzenia mechaniczne do penisa cieszą się bardzo dużą popularnością, co spowodowane jest zapewne prostotą stosowania, ale oczywiście nie tylko! Urządzenia mechaniczne do penisa są niezwykle skuteczne. Kupując je należy zwrócić jednak szczególną uwagę na wykonanie oraz jakość materiału.

Pompka do penisa

Pompki do penisa stosuje się do osiągnięcia różnych celów. Przede wszystkim pompka do penisa powoduje powiększanie rozmiarów penisa. Pompka do penisa, podobnie jak inne urządzenia mechaniczne do penisa używane są bardzo chętnie. Pompki przydają się również w problemach z erekcją. Przyrządy te są skuteczne, a także bezpieczne. Ich zakup nie stanowi żadnego problemu.

Wyróżnia się różne rodzaje pompek do penisa:

  • metalowe,
  • plastikowe,
  • szklane,
  • z aparatem do wytwarzania próżni,
  • zasilane na baterię,
  • zasilane ręcznie.

Należy również wspomnieć, że pompki poprawiają jakość życia tym mężczyznom, którzy doznali kontuzji kręgosłupa, przez co ich życie seksualne jest znacznie utrudnione. Istnieją również inne urządzenia mechaniczne do penisa – pompki nie są jedynymi ciekawymi gadżetami!

Tabletki na erekcję – Member XXL

Jednym ze sposobów na wydłużenie członka jest stosowanie doustnych środków – tabletki na erekcję stanowią w pełni bezpieczną grupę suplementów. Jednym z najpopularniejszych ostatnio, dającym dość szybkie efekty przy regularnym stosowaniu jest Member XXL. Producent zapewnia, że tabletki na erekcję są absolutnie bezpieczne oraz zapewniają dużą skuteczność pod warunkiem systematycznego stosowania. Efekty stosowania Member XXL mogą być naprawdę spektakularne – aż 9 dodatkowych centymetrów!

Zalety Member XXL:

– bezpieczny dla zdrowia – składniki tego suplementu diety są w 100% naturalne;

– nie potrzeba na niego recepty – produkt jest łatwo dostępny, może kupić go każdy bez recepty;

– jest skuteczny – co zapewniają substancje aktywne połączone w odpowiednim stężeniu;

– zawiera naturalne składniki – a wśród nich ekstrakty z owoców cytryńca chińskiego, z korzeni żeń-szenia, z szafranu, z pieprzu czarnego.

Zalety korzystania z wysokiej jakości produktów doustnych:

  • Twój penis stanie się grubszy i dłuższy nawet o 9 cm!
  • Masz pewność bezpieczeństwa i wysokiej jakości!
  • Znacznie poprawisz jakość swojego seksu!

Tabletki na erekcję stanowią dużą grupę produktów wspomagających powiększanie penisa i jest ich oczywiście znacznie więcej na naszym rynku. Jeżeli powiększanie penisa jest dla Ciebie naprawdę istotną kwestią – a domyślamy się, że tak, skoro czytasz ten artykuł, z pewnością warto wypróbować tego typu produkty. Koniecznie jednak zwracaj uwagę na ich skład: im więcej naturalnych składników, tym lepsza skuteczność i większe bezpieczeństwo stosowania!

Ćwiczenia penisa

Penis można powiększyć poprzez wykonywanie odpowiednich ćwiczeń. Jest to rozwiązanie dla osób cierpliwych i systematycznych, które potrafią poświęcić każdego dnia czas na ćwiczenia penisa. Należy jednak pamiętać, że ćwiczenia penisa mogą nie dać tak dużego efektu jak inne, wyżej opisane metody. Przyrost oczywiście zostanie odnotowany, jednak ćwiczenia mają największy wpływ na jakość seksu i na wzmocnienie doznań seksualnych. Najpopularniejsze ćwiczenia penisa to:

– rozciąganie,

– metoda Kegla,

jelqing,

– rotacje,

– ćwiczenia z ciężarkami.

Ćwiczenia penisa są bezpieczne pod warunkiem, że wykonuje się je ostrożnie. Jeżeli odczuwasz jakikolwiek ból czy dyskomfort, powinieneś natychmiast przerwać ćwiczenie.

Kremy i żele na powiększanie penisa

Urządzenia mechaniczne do penisa, suplementacja, czy ćwiczenia penisa to nadal nie wszystkie rozwiązania. Można stosować także bardzo skuteczne preparaty – kremy i żele na powiększanie penisa. Na rynku dostępnych jest wiele wysokiej jakości kremów i żeli, których zadaniem jest wydłużenie penisa. Dzięki ich stosowaniu można uzyskać spektakularne efekty, nie tylko w długości członka, ale również jego grubości. Kremy i żele na powiększanie penisa mają tę zaletę, że można bez najmniejszych problemów zakupić je bez recepty.  Ponadto, kremy i żele na powiększanie penisa są szybkie w działaniu, bezwonne i bezbarwne.

Jak powiększyć penisa za pomocą kremów i żeli?

– zapewniają doskonałe ukrwienie pensa,

– intensyfikują doznania,

– nawilżają,

– zwiększają elastyczność penisa.

Powiększanie penisa – możesz osiągnąć wymarzony rozmiar!

Odpowiadając sobie na pytanie jak powiększyć penisa …

Powiększanie penisa możliwe jest dzięki różnorodnym sposobom. To, jaki sposób na powiększanie penisa wybierzesz, zależy od Twoich indywidualnych przekonań, a także od stopnia chęci eksperymentowania. Najważniejsze jest to, że dziś wybór metod jest naprawdę duży, a produkty są powszechnie dostępne. Oczywiście nie bez znaczenia jest bezpieczeństwo – zarówno suplementy jak i urządzenia mechaniczne do penisa są w pełni bezpieczne, pod warunkiem, że używa się ich zgodnie z ulotką i instrukcją. Bez najmniejszego kłopotu, wszystkie produkty na powiększanie penisa, można zamówić przez Internet.