gruby penis

Gruby penis -najlepsze sposoby na powiększanie penisa

Jak powiększyć penisa? To pytanie, które zadaje sobie wielu mężczyzn niezadowolonych z długości albo grubości swojego członka. Jeżeli wydaje Ci się, że twoje „męskość” jest zbyt mała, być może powinieneś zdecydować się na zastosowanie sprawdzonych metod, dzięki którym penis nie tylko stanie się większy, ale przede wszystkim zwiększy się jego obwód. Jesteś zainteresowany? Poniżej przedstawiamy 8 najlepszych sposobów, dzięki którym zyskasz odpowiedź na pytanie „jak wydłużyć penisa?”.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Opinie na temat tego, czy rozmiar penisa ma znaczenie, są bardzo podzielone. Badania przeprowadzone przez doktor Francken w 2002 potwierdzają to, o czym kobiety mówią od wieków – dla większości z nich, bo aż dla 55%, długość penisa nie jest ważna! Jednak, przy wskazaniu, czy ważniejsza jest dla nich długość, czy grubość penisa, większość wskazywała na ten drugi parametr – a więc na obwód fallusa (wyniki badań zostały opublikowane na łamie medycznego czasopisma EuropeanUrology – http://www.kozmetikcerrahi.com/indir/penissize.pdf).

To, że kobiety wolą grubsze penisy niż dłuższe, potwierdziły również badania przeprowadzone przez Russella Eisenmana z Uniwersytetu w Teksasie. Znacząca większość respondentek odpowiedziała, że grubość penisa ma większe znaczenia dla osiągnięcia przyjemności seksualnej. Jeżeli zatem zadajesz sobie pytanie: czy rozmiar ma znaczenie? – nie będziemy Cię oszukiwać – z całą pewnością ma, ale nie tak duże, jak może Ci się wydawać. Dla kobiet znacznie ważniejsza jest grubość penisa oraz technika i doświadczenie partnera.

Rozmiar penisa – średnie wymiary

Wielu mężczyzn posiada spore i uciążliwe kompleksy w związku ze zbyt małym penisem.  Czym jest to spowodowane? Przede wszystkim nieodpowiednią edukacją seksualną – filmy pornograficzne utrwalają przekonanie, że penis powinien być naprawdę bardzo duży, bo tylko wtedy można zadowolić partnerkę. Tymczasem okazuje się, że średnie długości i grubości penisa nie są bardzo duże, a zatem kompleksy wielu panów mogą być absolutnie nieuzasadnione.

Prącie męskie – rozmiary na podstawie badań Davida Veale

Davida Veale, wraz z grupą lekarzy specjalistów, przebadał 15 521 mężczyzn w różnym wieku i o różnym pochodzeniu. Jak się okazało, prącie męskie (rozmiary) nie charakteryzuje się powalającymi wynikami! Wnioski z badania są następujące.

  • Średnia długość penisa w spoczynku 9,16 cm
  • Średnia długość penisa w erekcji 13,12 cm
  • Średni obwód penisa w spoczynku 9,31 cm
  • Średni obwód penisa w erekcji 11,66 cm

Jak zatem widać, średnia długość penisa nie jest bardzo duża. Jeżeli w zwodzie Twój członek osiąga około 13 cm, naprawdę nie musisz się niczym martwić. Jeżeli jednak chcesz powiększyć penisa, możesz zastosować sprawdzone ćwiczenia, tabletki na powiększanie penisa czy też zabiegi – wszystkie te metody opisujemy poniżej. Sprawdź, jak powiększyć penisa domowym sposobem – to prostsze niż myślisz!

Mały penis – czy powiększanie penisa jest możliwe?

Zanim jednak dowiesz się, jak zwiększyć penisa, poznaj nieco teorii. Mały penis to bolączka wielu mężczyzn. Zadawanie sobie pytań typu: czy powiększanie penisa jest możliwe? – jest jak najbardziej usprawiedliwione i zrozumiałe. Odpowiadamy: powiększanie penisa jest możliwe i to na wiele sposobów. W grę wchodzą zarówno metody naturalne, a więc suplementacja, ćwiczenia, czy też urządzenia mechaniczne, jak też falloplastyka i plastyka tłuszczem – wszystkie te metody opiszemy poniżej.

Jeżeli wydaje Ci się, że Twój penis jest zbyt mały w stanie spoczynku, niekoniecznie masz powody do zmartwień. Bardzo często zdarza się, że mały penis znacznie powiększa się w erekcji – proces ten następuje zatem zupełnie naturalnie i fizjologicznie. Bardzo często takiego komfortu nie mają mężczyźni mający dużego penisa w stanie spoczynku. Jeżeli jednak i tak chcesz dowiedzieć się, jak mieć dużego penisa, to nic nie stoi na przeszkodzie – metod jest wiele, ale Ty możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby jednak przekonać się, czy na pewno masz małego członka (bardzo często mężczyźni mają zupełnie niepotrzebne kompleksy), warto sprawdzić to samemu. Jak zmierzyć penisa? Pomiarów dokonujemy w pełnej erekcji przy użyciu linijki (do pomiaru długości) oraz centymetra krawieckiego (do pomiaru grubości). Wyniki będą najbardziej wiarygodne wtedy, gdy penis zmierzysz kilka razy i uśrednisz wynik.

Jak powiększyć członka? Zadbaj o jego ukrwienie!

Sposobów na powiększanie penisa jest wiele. Kluczem do sukcesu jest wybór tej najbardziej odpowiedniej dla Ciebie. Jak naturalnie powiększyć penisa? Za wielkość oraz za funkcjonowanie członka odpowiedzialne są ciała jamiste i gąbczaste, a dokładniej stopień wypełnienia ich krwią. Kluczem do sukcesu są więc domowe sposoby na ukrwienie członka.

Aby je poprawić, należy:

– regularnie ćwiczyć,

– dbać o dietę,

– utrzymywać odpowiednie nią masę ciała.

Poprawa krążenia gwarantuje znacznie mocniejsze i dłuższe wzwody, a to również jest bardzo istotne!

Jak mieć dużego penisa? 8 najlepszych sposobów!

Czas przejść do sedna, a więc odpowiedzi na pytanie: jak można powiększyć penisa? Oto sprawdzone, w pełni bezpieczne metody, dzięki którym pogrubienie i wydłużenie penisa będzie jak najbardziej możliwe!

1. Ćwiczenia na powiększenie penisa

Czy da się powiększyć penisa? Tak, pod warunkiem, że będziesz stosować odpowiednie ćwiczenia. Jest to metoda, która wymaga od mężczyzny dużego poświęcenia: czasu i regularności ćwiczeń. Pozytywem tej metody są jednak koszty, a dokładniej: ich brak.  Do najpopularniejszych ćwiczeń zalicza się rozciąganie, jelqing oraz rotację.

  1. a) Rozciąganie: ćwiczenie polega na wykonywaniu ruchów rozciągających w różnych kierunkach: w górę, w dół i na boki. Ćwiczenie to powinny być wykonywane wolno, bez pośpiechu. Jeżeli będzie powodowało ból, należy natychmiast je przerwać. Rozciąganie można wykonywać również w przeciwnych kierunkach. Wtedy jedną ręką ujmujemy żołądź penisa, a drugą jego podstawę.
  2. b) Jelqing: ćwiczenie to wykonuje się w częściowej erekcji. Polega na uchwyceniu penisa u jego nasady w mocnym uścisku. Jednocześnie druga ręka wykonuje posuwiste ruchy od nasady, aż po główkę penisa. Celem tego ćwiczenia jest zwiększenie ukrwienia ciał jamistych penisa, a w konsekwencji jego pogrubienie.
  3. c) Rotacja: ćwiczenie polegające na uchwyceniu główki penisa i wykonywaniu ruchów zgodnie ze wskazówkami zegara. Po upływie 30 sekund, należy wykonać dokładnie ten sam ruch w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara. Jeżeli ćwiczenie przynosi jakikolwiek dyskomfort, należy je natychmiast przerwać.

2. Tabletki i kremy na powiększanie penisa, jak Member XXL

Przedłużenie penisa jest możliwe również dzięki prawidłowej suplementacji. Odpowiednie tabletki na powiększanie penisa dostarczają do organizmu wielu składników, które usprawniają i wzmacniają krążenie, a także pobudzają organizm do większej produkcji testosteronu, który odpowiedzialny jest za prawidłowe funkcjonowanie narządów męskich. Dostępne są również żele i kremy, których zadaniem jest powiększanie członka.

Tabletki na powiększanie penisa, takie jak Member XXL:

– stanowią bezinwazyjną metodę na powiększanie penisa,

– zapewniają wydłużenie i pogrubienie członka,

– sprawiają, że seks staje się znacznie lepszy,

– są bezpieczne,

– wzmacniają organizm,

– dostarczają do organizmu potrzebne składniki,

– pomagają w podwyższeniu testosteronu.

3. Pompki próżniowe

Pompki, których zadaniem jest powiększanie penisa, są skuteczne i chętnie wykorzystywane. Ich wybór również jest bardzo duży.

Można korzystać z pompek metalowych, plastikowych, a także szklanych. Dzięki wytworzeniu próżni penis natychmiast się powiększa. Zaletą tej metody jest możliwość wykorzystania pompki w grze wstępnej.

Ponadto, powodem wykorzystywania pompek nie jest tylko mały penis. Urządzenia te świetnie sprawdzają się u pacjentów z problemami zdrowotnymi, np. urazami kręgosłupa.

4. Depilacja

Są sytuacje, w których okazuje się, że mały penis, wcale nie jest taki mały, jak wydaje się o jemu właścicielowi. Wszystkiemu winna jest otyłość lub posiadanie bujnych włosów łonowych. Wydepilowanie miejsc intymnych sprawi, że wyeksponujesz członek, przez co będzie wyglądał on na znacznie większy.

5. Dieta

Jak skutecznie powiększyć penisa? Warto zrzucić kilka kilogramów! Odpowiednia dieta pozwoli na usprawnienie krążenia krwi i tym samym lepsze ukrwienie członka. Warto zrezygnować przede wszystkim z potraw tłustych, wielokrotnie przetworzonych oraz alkoholu, a spożywać więcej warzyw, chudego mięsa, pieczywa pełnoziarnistego czy roślin strączkowych.

Odpowiednia dieta to jeden z najlepszych domowych sposobów na powiększenie penisa, a przy tym szansa na poprawę zdrowia!

6. Falloplastyka

Jest to zabieg operacyjny, którego efektem jest zarówno przedłużenie, jak i pogrubienie członka. Na czym polega operacyjne powiększanie penisa?

Chirurg wykonuje cięcie brzuszne, następnie nacina więzadła, które mocują prącie. Tym sposobem uwalnia się część ukrytej cewki moczowej, a penis przybiera na długości i grubości.

Przeciwwskazaniami do falloplastyki mogą być różne choroby, np. choroby serca, tarczyca, niska krzepliwość krwi. Po operacji operacyjnym powiększeniu penisa (ceny mogą być różne, w zależności od kliniki) niezbędna jest hospitalizacja, a także wstrzemięźliwość seksualna przez okres ok. jednego miesiąca.

7. Plastyka tłuszczem

Powiększanie penisa może odbyć się również dzięki przeszczepieniu tkanki tłuszczowej z innej części ciała. Jest to metoda bezpieczna, chętnie wykorzystywana i skutkuje przede wszystkim pogrubieniem penisa. W Polsce coraz więcej klinik oferuje tego typu zabiegi.

8. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy występuje we wszystkich organizmach, dlatego jako wypełniacz jest niezwykle bezpieczny.

Minusem jego użycia jest jednak to, że dość szybko się wchłania – efekty widoczne są zatem tylko przez kilka lat. Zabieg oczywiście można powtarzać. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga hospitalizacji.

Do 4 tygodni po wstrzyknięciu kwasu należy zrezygnować z aktywności seksualnej oraz z wysiłku fizycznego.

Powiększanie penisa – podsumowanie

Bez względu na to, ile masz lat i czym się zajmujesz, Twój penis jest dla Ciebie jedną z najważniejszych rzeczy – to zrozumiałe. Powiększenie penisa może spowodować wzrost pewności siebie, wyższą samoocenę, większą odwagę w sferze seksualności. Są to najważniejsze powody, dla których warto podjąć próby powiększania penisa.

Najważniejsze to wybrać najlepszą dla siebie metodę i być wytrwałym. Niektóre sposoby na powiększanie członka nie przynoszą natychmiastowych efektów i trzeba uzbroić się w cierpliwość (tak jest w przypadku ćwiczeń oraz suplementacji). Wytrwałość jest zatem jak najbardziej wskazana! Jeżeli oczekujesz bardzo szybkich rezultatów, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą metody operacyjne.