Ćwiczenia na powiększenie penisa

Ćwiczenia na powiększenie penisa – zrób DUŻY krok ku męskości

Ćwiczenia na powiększenie penisa – zrób DUŻY krok ku męskości

Zdecydowana większość mężczyzn marzy o większym członku, dzięki któremu życie seksualne będzie lepsze, a partnerka dużo bardziej usatysfakcjonowana niż do tej pory. Producenci prześcigają się więc w różnego rodzaju preparatach, umożliwiających efektywne powiększanie penisa. Jednak, do najstarszych metod, dzięki którym można osiągnąć satysfakcjonujący wynik, należą ćwiczenia penisa – dające korzyści, proste w wykonywaniu i różnorodne. Przyjrzyjmy się tym ćwiczeniom w teorii i praktyce i ustalmy jak bardzo są w stanie pomóc mężczyźnie.

Czym są ćwiczenia penisa?

To różnego rodzaju czynności związane ze stymulowaniem członka, dzięki którym możliwe jest zwiększenie jego sprawności, ćwiczenie mięśni kegla, a także spowodowanie, że do ciał jamistych członka napływać więcej krwi. Odpowiedź na pytanie, czym są ćwiczenia na penisa, nie jest jednoznaczna, ponieważ są one bardzo zróżnicowane i osiągnąć dzięki nim można określone, rozmaite efekty – warto więc poznać je wszystkie!

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Jakie korzyści dają ćwiczenia penisa i czy naprawdę działają?

Korzyści, jakie dają ćwiczenia na penisa zostały wymienione w poprzednim punkcie – jeżeli posiadasz któryś z powyższych problemów, nie bój się spojrzeć nieco niżej i poznać najważniejsze ćwiczenia, a potem… przetestować je na sobie. Nic nie ryzykujesz! Czy ćwiczenia penisa naprawdę działają? Oczywiście! Działają na podobnej zasadzie jak trening innych części ciała, np. mięśni, które chcemy powiększyć i wzmocnić. Ćwiczenia na penisa pozwalają wydłużyć członka nawet o 3 cm! Dodatkowo poprawiają jego ukrwienie, poprawiają jakość pracy mięśni Kegla i pozwalają cieszyć się lepszym życiem seksualnym.

Najlepsze ćwiczenia penisa

Mamy różne typy ćwiczeń penisa i postaramy się omówić je wszystkie – tak, aby każdy mężczyzna mógł znaleźć odpowiednie dla siebie!

Masaż członka

Ćwiczenia penisa związane są przede wszystkim z jego umiejętnym masowaniem. Regularnie wykonywane masaże w różnych kierunkach i przy odmiennej intensywności powinny dać efekt w ciągu kilku tygodni lub miesięcy. Warto zapoznać się ze wszystkimi rodzajami masażu, jakie można wykonywać na co dzień.

Rozciąganie członka

Najbardziej znany typ ćwiczeń penisa, które należy wykonywać po ówczesnym przygotowaniu się. Polega ono na rozgrzaniu penisa poprzez polewanie go ciepłą wodą albo zanurzeniu go w niej. Rozciąganie można wykonywać w następujący sposób:

  • poprzez chwycenie główki i delikatne rozciąganie jej wzdłuż siebie (tak, aby nie spowodować bólu) – ćwiczenie powinno trwać około 10 sekund, po czym powinna nastąpić krótka przerwa,
  • poprzez chwycenie i pociąganie główki w dół oraz w stronę brzucha – czas trwania i siła tak, jak poprzednio,
  • poprzez chwycenie penisa we wzwodzie i przesuwanie ręki z góry, na dół – liczy się tu mocny uchwyt i płynność ruchów. Najlepiej wykonać sto powtórzeń.

Te ćwiczenia warto łączyć w serie i wykonywać raz dziennie przez dłuższy czas – nawet 2-3 miesiące, dzięki czemu osiągnąć będzie można oczekiwane efekty.

powiększenie penisa

Metoda wsteczna

Stosunkowo trudna technika, jednak opanowanie jej pozwoli osiągnąć efekt w postaci wydłużenia penisa i wzmocnienia erekcji. Kciukiem należy naciągnąć skórę penisa do tyłu na tyle mocno, aby zatrzymać dopływ krwi do członka – czas trwania ćwiczenia to maksymalnie 10 sekund w jednym powtórzeniu!

Metoda Kegla

W tym ćwiczeniu należy znaleźć mięsień łonowo-guziczny, który uwydatnia się podczas wstrzymywania moczu. Kiedy go znajdziesz, napinaj go 30 razy dziennie, zwiększając z czasem intensywność. Pomoże to znacząco wzmocnić i lepiej kontrolować erekcję.

Metoda rotacyjna

W tym ćwiczeniu należy chwycić żołądź penisa, a następnie rozciągać członek wraz z jego obracaniem – przez 30 sekund zgodnie z ruchem wskazówek zegara oraz 30 sekund w przeciwnym kierunku. Wskazane jest tutaj 5 powtórzeń dziennie.

Ciężarki

Należy zaopatrzyć się w specjalne obciążenia do powiększania penisa, a następnie przymocować je do członka w stanie spoczynku. Rozciąganie go w dół przynosi efekty i to w niedługim czasie!

Jelqing

Do tej metody niezbędny jest lubrykant, a polega ona na pompowaniu krwi do ciał jamistych członka – chwyć penisa w stanie erekcji u podstawy i masuj go, przesuwając rękę z góry na dół.

Wyposażenie i środki, usprawniające ćwiczenia penisa

Jak wspomnieliśmy wcześniej – bardzo przydatne wyposażenie i środki do usprawnienia ćwiczeń penisa to lubrykant oraz specjalne ciężarki – te ostatnie muszą być specjalistyczne, by nie doszło do żadnych niepożądanych skutków! Aby zwiększyć skuteczność powiększania penisa, warto również stosować specjalne kremy.

 

Ćwiczenia na powiększenie penisa – Podsumowanie

Ćwiczenia penisa są jak widać bardzo różnorodne, a co najważniejsze – działają i pozwolą Ci cieszyć się sprawniejszym, większym penisem oraz trwalszą erekcją. Pamiętaj, aby ćwiczyć regularnie, bo tylko wtedy uda Ci się osiągnąć oczekiwane rezultaty!