uzywanie-opasek-na-oczy-podczas-seksu?-zapytaj-dr-jenn

Używanie opasek na oczy podczas seksu?

Dlaczego/czym różni się noszenie opaski przez nią/niego od noszenia opaski przeze mnie?

Dla osoby noszącej opaskę, oddaje ona część władzy i kontroli swojemu partnerowi. Może to być przerażające, ale może też być bardzo podniecające, ponieważ nie widzi, co się dzieje i co będzie dalej.

Partner z zawiązanymi oczami może bardziej skupić się na swoich doznaniach i przyjemności oraz na samym akcie przyjmowania przyjemności. Nieprzewidywalność zwiększa ich uważność w tej chwili i świadomość, że jest to nowe doświadczenie (nawet jeśli jest to doświadczenie z partnerem, z którym są już od dawna).

Ponadto dla kogoś, kto zmaga się z niskim pożądaniem, ta nowość doświadczenia i skupienie się na chwili obecnej może pomóc w pobudzeniu pożądania i podniecenia.

Z drugiej strony, jeśli założysz partnerowi opaskę na oczy, to ty będziesz miał nad tym kontrolę. On nie widzi, co robisz. Ty tu dowodzisz (oczywiście w obrębie dwóch partnerów, którzy się na to zgadzają).

Jeśli boisz się spróbować czegoś nowego, spróbuj tego, gdy partner ma zawiązane oczy, aby nie mógł cię obserwować. Może to pomóc w budowaniu pewności siebie i kreatywności. Więcej rozmawiaj z partnerem i drocz się z nim słownie, a także fizycznie. Będziesz mógł kierować ich zmysłowymi i seksualnymi doznaniami… i swoimi własnymi.