to-urzadzenie-dla-twojego-penisa-moze-byc-odpowiedzia-na-ed

To urządzenie dla Twojego penisa może być odpowiedzią na ED

Jeśli cierpisz na zaburzenia erekcji (ED), być może znajdziesz odpowiedź w nowym urządzeniu noszonym na penisie o nazwie Eddie, stworzonym przez firmę Giddy.

Dla wielu mężczyzn zaburzenia erekcji są stanem, który poważnie ogranicza ich życie seksualne. Z zaburzeniami erekcji boryka się więcej mężczyzn, niż można by przypuszczać; w USA jest ich ponad 47.5 miliona. ED może dotknąć mężczyzn zarówno młodych, jak i starszych, z powodu schorzeń fizycznych lub psychicznych. Według wcześniejszych statystyk w artykule AskMen na temat zaburzeń erekcji, 40 procent mężczyzn w wieku około 40 cierpi na ED.

Wszystko to, aby powiedzieć, że ED jest problemem, który może dotknąć mężczyzn w każdym wieku. I chociaż dostępne są różne nowe leki, które mogą pomóc, możesz mieć inną opcję dzięki dzisiejszej technologii, dzięki Giddy.

Pewnie, to pewnie tylko kolejny pierścień na kutasa, prawda? W rzeczywistości, Giddy twierdzi, że jest odpowiedzią na leczenie zaburzeń erekcji bez leków. Według strony internetowej, która została uruchomiona w zeszłym roku, dzięki temu urządzeniu będziesz miał również wspaniały seks. Żeby było jasne, „najlepszy seks, jaki miałeś od lat, jest tutaj” – czytamy na stronie. „Bez recept. Żadnych skutków ubocznych tabletek ED. Bez czekania.”

Urządzenie jest podobne do pierścienia na kutasa, ale zamiast tego posiada unikalne dopasowanie, które utrzymuje krew w penisie w stanie wzwodu, zasadniczo utrzymując go twardym, bez uciskania tętnic. Pomysł polega na tym, że urządzenie utrzymuje krew w obszarze ciała, w którym jest ona potrzebna podczas uprawiania seksu. Kiedy szczytujesz, nie odczuwasz żadnego dyskomfortu, ponieważ urządzenie nie uciska cewki moczowej.

Eddie by Giddy jest wspierany przez zespół urologów, specjalistów ED i inżynierów, a także profesjonalistów w różnych dziedzinach. Według Dr. Chrisa Kyle, MN, MPH, „Eddie jest najwygodniejszym, nadającym się do noszenia produktem ED. Został zaprojektowany tak, aby pasował do ludzkiego ciała i współpracował z jego naturalnymi funkcjami” A według Shana Boodrama, certyfikowanego seksuologa, „To zmienia sposób, w jaki patrzymy na ED i zmienia życie tych, którzy zostali zranieni z tego powodu.”

Eddie jest dostępny w czterech różnych rozmiarach, z dwoma różnymi taśmami napinającymi o różnym stopniu zwężenia. Giddy wyprodukował także dynamiczną serię wideo prowadzoną przez ekspertów w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, mającą na celu zajęcie się mentalnymi, emocjonalnymi i związanymi ze stylem życia aspektami ED. Darmowa wersja Poradnika ED została udostępniona publicznie na początku pandemii COVID-19, dla singli i par, które utknęły w kwarantannie.

Dla facetów, którzy zmagają się z ED, lub szukają rekreacyjnego „pobudzenia” w swoim życiu seksualnym, Eddie może być idealnym nowym produktem sex tech, który można wprowadzić do sypialni. Ale nigdy nie zakładaj, że istnieją gwarancje leczenia ED. Istnieją inne czynniki w grze i zawsze należy skonsultować się z profesjonalnym lekarzem w celu uzyskania opcji leczenia.