gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne i zabawki erotyczne dla mężczyzn. Które są najlepsze?

Gadżety erotyczne i zabawki erotyczne dla mężczyzn. Które są najlepsze?

Zabawki erotyczne można wykorzystywać podczas gry wstępnej, w czasie stosunku, ale również znajdują swoje zastosowanie w zabawach solo. Obecnie mężczyźni mają ogromny wybór doskonale przygotowanych akcesoriów, które mogą zapewnić dużo emocji i przyjemności! Z myślą o mężczyznach powstają zaskakujące gadżety erotyczne, symulatory seksu oralnego, czy też rękawy masturbacyjne. Sex zabawki sprawią, że na pewno nie będziesz się nudził!

Zabawki erotyczne – właściwie dla kogo?

Błędnie uważa się, że zabawki erotyczne przeznaczone są wyłącznie dla kobiet lub do wspólnej zabawy dwojga partnerów. Obecnie wybór gadżetów erotycznych jest bardzo duży – równie atrakcyjny dla mężczyzn jak i dla kobiet. Najczęściej gadżety erotyczne można podzielić na:

– sex zabawki dla kobiet: najczęściej są to kulki gejszy, wibratory, dildo, wibrujące jajeczka, a także przebrania oraz kostiumy erotyczne.

– sex zabawki dla par– pasy cnot, pejcze, baty erotyczne, maski na oczy, masturbatory, korki analne i dildo.

sex zabawki dla mężczyzn: wibratory dla mężczyzn, akcesoria analne, masturbatory, dmuchane lale, gadżety elektrostymulujące, pompki do powiększania penisa, przedłużki, protezy, nakładki na penisa, sztuczne waginy.

Jak widać, wybór jest naprawdę bardzo duży, a wyżej wymienione produkty stanowią tylko mały procent tego, co możemy znaleźć w sklepach oferujących gadżety erotyczne.

Kiedy najlepiej stosować gadżety erotyczne?

Gadżety erotyczne można stosować w różnych sytuacjach. Dzięki nim życie seksualne może być naprawdę bardzo urozmaicone. Mnogość i różnorodność zabawek erotycznych sprawia, że każdy, bez względu na wiek i na płeć może znaleźć zabawki najlepsze dla siebie. Kiedy najlepiej stosować gadżety erotyczne? Tak jak już wspomnieliśmy, nadają się one w różnych sytuacjach. Poniżej kilka przykładów:

Dla samotnych mężczyzn i kobiet – nie zawsze mamy szczęście być w udanych związkach, nie zawsze chcemy też chcemy je tworzyć. Jednocześnie potrzeby seksualne są duże. Czy to znaczy, że trzeba rezygnować z przyjemności? Oczywiście, że nie! Od tego właśnie są – bardzo wymyślne czasem – gadżety erotyczne!

Dla mężczyzn lubiących masturbacjęuważa się, że masturbacja to przede wszystkim zajęcie młodych chłopców. Tymczasem to wcale nie prawda! Przyjemność solo lubią zarówno mężczyźni jak i kobiety. Najnowsze badania przeprowadzone przez IQS Seksualność Polaków 2017 i upublicznione przez Zbigniewa Izdebskiego na IX Ogólnopolskiej Debacie o Zdrowiu Seksualnym wskazują, że do masturbacji przyznaje się ogółem 36% badanych. Z kolei, w grupie badanych mężczyzn, prawie połowa przyznaje się do masturbacji. W porównaniu do lat wcześniejszych odsetek ten bardzo wzrasta. W 1997 do masturbacji przyznawało się 25% mężczyzn.

Podczas gry erotycznej – gadżety erotyczne są świetnym sposobem na grę wstępną! Dzięki nim można rozbudzić partnerkę lub partnera. Wybór zabawek jest tak duży, że bez względu na upodobania i preferencje, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla podgrzania temperatury podczas seksu – nie tylko w grze wstępnej można stosować zabawki erotyczne. Gadżety tego typu świetnie sprawdzają się na każdym etapie wspólnej zabawy.

 

Gadżety dla mężczyzn:

Wybór gadżetów dla mężczyzn jest naprawdę bardzo duży! Do najpopularniejszych należą pierścienie erekcyjne oraz wibratory dla mężczyzn, ale to oczywiście nie wszystkie zabawki, w jakie można zaopatrzyć się w sex shopie!

Powiększenie penisa – jeżeli chciałbyś, aby Twój penis był większy, możesz zaopatrzyć się w gadżety erotyczne, których zadaniem jest zwiększenie długości oraz objętości Twojego członka. Są to przede wszystkim pompki do powiększania penisa, zestawy i systemy do powiększania penisa, kremy i żele, różnego rodzaju nasadki, czy też wibrujące rękawy na członka.

Przedłużenie stosunkujeżeli chcesz wydłużyć swój stosunek, bardzo przydatne mogą okazać się prezerwatywy opóźnią wytrysk, żele i lubrykanty.

BDSM zalicza się do nich naprawdę ostre sex gadżety. Najczęściej są to zestawy akcesoriów do krępowania, pasy pod łóżko, szpicruty, kajdanki, kneble i pejcze.

Elektrostymulacja – wibratory z elektrostymulacją, sztuczne pochwy, ostrogi, czy elektrody analne to najchętniej nabywane gadżetyz tej grupy. Gwarantują naprawdę wyjątkowe doznania!

Dmuchane lale – ich wybór jest ogromny! Powodzeniem cieszą się zarówno dmuchane lalki o rzeczywistych wymiarach, jak i realistyczne piersi do masturbacji.

Zabawki dla mężczyzn zazwyczaj wykonywane są z materiałów o bardzo wysokiej jakości. Producenci gadżetów erotycznych prześcigają się w pomysłach, aby zapewnić różnorodność doznań – zarówno tych fundowanych w pojedynkę, jak i w czasie seksu z partnerką lub partnerem.

Sex zabawki korzyści z ich stosowania

Korzyści ze stosowania zabawek erotycznych jest wiele! Dla jednych będą one świetnym sposobem na rozładowanie napięcia seksualnego. Dla par, które już długo są ze sobą, zabawki erotyczne mogą wnieść wiele świeżości w ich sypialni i sprawią, że partnerzy zaczną poznawać się na nowo (a to może dać naprawdę dużo frajdy!). Zabawki erotyczne przydadzą się również w sypialni par z krótkim stażem – dzięki nim partnerzy będą mogli doskonale poznać swoje ciała i pragnienia. Oczywiście zabawki erotyczne sprawdzą się również w sypialni singla.

zabawki erotyczne

Sex shop czy sklep internetowy?

Gdzie kupować zabawki erotyczne? Do wyboru mamy sex shop oraz sklepy internetowe. Te drugie są idealne dla wszystkich tych mężczyzn, którzy wstydzą się kupować zabawki erotyczne w sklepie stacjonarnym. Chociaż zakup tego typu gadżetów jest czymś zupełnie normalnym i naprawdę wiele osób to robi, można czuć pewien dyskomfort. Wtedy sklep internetowy jest najlepszym rozwiązaniem.Należy również zaznaczyć, że sklepy internetowe oferują niekiedy znacznie większy wybór niż stacjonarny sex shop (nie jest to jednak regułą). Dodatkowo, wybierając sklep internetowy mamy pewność, że przesyłka zostanie nam doręczona w sposób bardzo dyskretny – nikt nie dowie się, że zamówiłeś gadżet erotyczny. W sklepie internetowym możesz również dokonać wyboru bardzo spokojnie, nie spiesząc się, oglądając zdjęcia wybranych produktów. To jednak może być zarówno zaleta, jak i wada – niektórzy nie wyobrażają sobie zakupu jakiejkolwiek rzeczy, bez wcześniejszego obejrzenia jej na własne oczy. Na szczęście dziś, zarówno zwolennicy kupowania przez Internet, jak i zwolennicy zakupów w sklepach stacjonarnych, mogą cieszyć się bardzo dużym wyborem.

SEX zabawki – podsumowanie

Wybór gadżetów erotycznych jest ogromny! Można korzystać z sex shopów stacjonarnych jak i internetowych. Z łatwością można znaleźć zarówno zabawki erotyczne dla par jak i dla mężczyzn, którzy lubią solową przyjemność. Bez względu na stan cywilny czy też na orientację seksualną – każdy znajdzie produkty wysokiej jakości dopasowane do własnych potrzeb. Nigdy nie próbowałeś? Może najwyższy czas otworzyć się na nowe doznania?