Tabletki na potencję

Miliony mężczyzn na całym świecie cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku i w większości przypadków cierpią w milczeniu. Jest to problem, który ze zrozumiałych względów jest wstydliwy, ponieważ nikt nie chce zawieść partnerki seksualnej, ale niektórzy mężczyźni są tak pochłonięci problemem, że nie potrafią wyobrazić sobie rozwiązania. Często całkowicie zaprzestają poszukiwania intymności seksualnej, wolą pozostać w celibacie, niż ryzykować, że ktoś się o nich dowie. Dostępne są metody leczenia, ale wstyd i stygmatyzacja często powstrzymują mężczyzn przed zwróceniem się o pomoc lub rozmową z lekarzem. A dla mężczyzn już będących w zaangażowanych związkach, przedwczesny wytrysk może zrujnować intymność i sprawić, że każda romantyczna wypowiedź będzie pełna napięcia i niepewności.

I tu właśnie wkracza MYHIXEL: jego innowacyjne rozwiązania pomagają mężczyznom rozwiązać ich problemy i nauczyć się kontrolować swój szczyt w zaciszu własnego domu. W ich własnych badaniach ponad 8,000 mężczyzn skutecznie wyleczyło się z przedwczesnego wytrysku, a niektórzy z nich doświadczyli siedmiokrotnego wydłużenia czasu trwania aktywności seksualnej.

W czym tkwi tajemnica ich sukcesu? Opracowali oni kompleksową metodologię zwalczania wszystkich przyczyn przedwczesnego wytrysku, a także plan leczenia, który jest zabawny i wciągający.

MYHIXEL

Istnieją dwie główne przyczyny przedwczesnego wytrysku: jedna jest psychologiczna, a druga fizyczna. W praktyce większość problemów mężczyzn jest spowodowana mieszanką obu tych przyczyn, dlatego MYHIXEL ma dwie metody kontroli wytrysku.

Pierwsza z nich obejmuje aplikację stworzoną specjalnie po to, aby pomóc Ci rozwinąć większą kontrolę nad wytryskiem. Działa ona w połączeniu z unikalnym urządzeniem MYHIXEL, które symuluje seks penetracyjny. Oto, co musisz wiedzieć:

MYHIXEL Play

Magia dzieje się dzięki pomysłowemu kodowaniu aplikacji MYHIXEL Play, zaprojektowanej tak, by nauczyć cię kontrolować swój orgazm poprzez grywalizację. Aplikacja przedstawia Ci serię ćwiczeń i wyzwań, które musisz wykonać, aby zwiększyć swoją wytrzymałość i wyeliminować wrażliwość.

Po zakupie rozwiązania otrzymasz spersonalizowany kod. Pobierz aplikację MYHIXEL Play na swój telefon lub tablet (nie martw się – nikt przypadkowy przeglądający Twoje urządzenie nie będzie wiedział, do czego ona służy, a dla dodatkowego bezpieczeństwa możesz ją zabezpieczyć hasłem) i wprowadź ten kod, a będziesz mógł rozpocząć odpowiedni program. Założenie jest proste: podróżujesz w przestrzeni kosmicznej, a żeby robić postępy, musisz osiągnąć pewne kamienie milowe masturbacji.

Od samego początku będziesz mógł wybrać jedno z dwóch rozwiązań (dostępnych w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim), w zależności od swoich potrzeb:

  • MYHIXEL MED: Kurs MYHIXEL MED jest przeznaczony specjalnie dla mężczyzn, którzy cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku (definiowanego jako regularny wytrysk w czasie poniżej trzech minut podczas seksu penetracyjnego). Załaduj tę aplikację i używaj jej w połączeniu z MYHIXEL I, by stawiać sobie wyzwania, by wytrwać w różnych scenariuszach wywołujących przyjemność.
  • MYHIXEL TR: Jeśli nie zmagasz się szczególnie z przedwczesnym wytryskiem, ale chcesz uzyskać większą kontrolę nad swoim orgazmem, program MYHIXEL TR jest dla Ciebie. Jego celem jest nauczenie cię większej kontroli nad drobnymi zdolnościami motorycznymi i rozwinięcie twoich możliwości seksualnych, tak abyś kończył tylko wtedy, kiedy chcesz. Pomyśl o tym jak o zaawansowanym kursie, który uczyni cię lepszym kochankiem i poprawi twoje samopoczucie seksualne.

Ważna uwaga: podczas stosowania metody MYHIXEL należy powstrzymać się od masturbacji i unikać uprawiania seksu, dopóki nie ukończysz przynajmniej pierwszego poziomu programu.

Być może najlepsze ze wszystkiego jest to, że MYHIXEL łączy cię z zespołem profesjonalistów medycznych, którzy mogą pomóc ci dyskretnie omówić twoje problemy i obawy, lub zaoferować ci porady w trakcie przechodzenia przez program. Jest to szczególnie przydatna funkcja dla mężczyzn zbyt nieśmiałych, by zadać sobie trud zarezerwowania wizyty u lekarza, ponieważ dzięki temu cały proces jest łatwy, bezbolesny i prywatny. Jeśli wybierzesz metodę MYHIXEL MED, otrzymasz jedną bezpłatną konsultację z przeszkolonym seksuologiem

Urządzenie do przyjemności MYHIXEL

MYHIXEL I to urządzenie do przyjemności wykonane z najwyższej jakości silikonu i plastiku ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene). Zostało zaprojektowane tak, aby wygodnie dopasować się do męskiego organu w przestrzeni wewnętrznej, która naśladuje ciepło, fakturę i odczucie prawdziwej penetracji. Jest nawet funkcja ogrzewania i wibracji, by dopełnić doznań.

Ładowanie MYHIXEL I odbywa się przez USB (przymocowane magnetycznie do spodu urządzenia), a urządzenie jest łatwe do wyczyszczenia po użyciu: wystarczy zdjąć rękaw, uważając, by nie przytrzasnąć drutu przymocowanego do mechanizmu wibracyjnego, i odwrócić je do środka, przepuszczając letnią wodę.


CENA


MYHIXEL

Koszt MYHIXEL MED wyniesie Cię $299, ale dostaniesz dużo wartości za swoje pieniądze: urządzenie MYHIXEL I, z funkcją wibracji i podgrzewania; dostęp do aplikacji MYHIXEL Play i programu MED, który pomoże Ci zwiększyć wytrzymałość seksualną; oraz bezpłatną konsultację z jednym z seksuologów MYHIXEL.


Końcowe przemyślenia


Jeśli chodzi o pomoc mężczyznom z przedwczesnym wytryskiem, to MYHIXEL nie ma wielu rzeczy, o których by nie pomyślał. Po pierwsze, oferują prywatną i dyskretną usługę, do której każdy może się zapisać bez wstydu. Następnie, ich sprytne, oparte na naukowych podstawach podejście do problemu dotyczy zarówno fizycznych, jak i psychologicznych podstaw przedwczesnego wytrysku. Urządzenie MYHIXEL I jest bardzo dobrze wykonane i wygodne w użyciu, podczas gdy aplikacja MYHIXEL Play zasługuje na nagrodę za intuicyjny interfejs, bezpieczną konstrukcję oraz wyrafinowane i skalowalne podejście do pomocy mężczyznom w kontrolowaniu ich orgazmu. Wreszcie, dołączona wirtualna konsultacja z seksuologiem (dla tych, którzy zdecydowali się na opcję MYHIXEL MED) może pomóc ci rozwiązać wszelkie osobiste problemy w sposób, który jest prywatny i bezstresowy.

Nie musisz mieć problemu ze zbyt wczesnym orgazmem, aby używać MYHIXEL. Każdy mężczyzna, który chce uzyskać większą kontrolę nad swoim szczytowaniem i poprawić wydajność w sypialni, może skorzystać z podejścia MYHIXEL.

Last modified: 26 marca, 2022