Jak powiększyć penisa

jak powiększyć penisa
Kup Member XXL
-20%

8 porad jak powiększyć penisa – zobacz jakie to łatwe!

Jak powiększyć penisa? Penis to bardzo czuła część ciała każdego mężczyzny – dosłownie, jak i w przenośni. Wielu mężczyzn ma kompleksy na punkcie rozmiaru swojego penisa i marzy o tym, aby go powiększyć. Czy jest to możliwe? Czy powiększanie penisa jest bezpieczne i w jaki sposób można tego dokonać? Zapraszamy do lektury!

 

Rozmiar penisa – średnia długość członka

Bardzo trudnmały peniso określić średnią długość członka, pomimo iż badania tego typu wykonywane są bardzo często. Wyniki różnią się ze względu na obraną metodologię. Jeżeli badania wykonywane są w klinikach, pod nadzorem specjalistów, zazwyczaj wyniki przedstawiają niższą średnią niż podczas badań, w których to ankietowani sami wpisują dane dotyczące długości i obwodu. Najprawdopodobniej wyniki podawane w ankietach są mniej wiarygodne – badani mają skłonność do zawyżania wielkości swojego penisa.

Pomimo różniących się wyników uznaje się, że średnia długość członka wynosi od ok. 12,9 -15 cm. Natomiast średni obwód to 12,6 cm (źródło: Wikipedia).

Poniżej przedstawiamy badania na średni rozmiar penisa wykonywane przez różne instytucje i różne ośrodki badawcze:

BADANIE WYNIK w cm

 

„Penile length in the flaccid and erect states: guidelines for penile augmentation” 12,9
Predicting penile size during erection 13,6
The Penis Size Survey:LifeStyles Condoms 14,9
Am I normal? A systematic review and construction of nomograms for flaccid and erect penis length and circumference in up to 15 521 men 13,12

(informacje zaczerpnięte zhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka oraz https://www.icopona.nz/content/Penis%20Size%20Study%20-%20Veale%20et%20al%202015%20BJUI.pdf )

mały penis

Mały penis – czy powiększanie penisa jest możliwe?

Mały penis to bolączka wielu mężczyzn. Zadawanie sobie pytań typu: czy powiększanie penisa jest możliwe? – jest jak najbardziej usprawiedliwione i zrozumiałe. Odpowiadamy: powiększanie penisa jest możliwe i to na wiele sposobów.W grę wchodzą zarówno metody naturalne, a więc suplementacja, ćwiczenia, czy też urządzenia mechaniczne, jak i falloplastyka i plastyka tłuszczem – wszystkie te metody opiszemy poniżej.

Jeżeli wydaje Ci się, że masz mały penis w stanie spoczynku, niekoniecznie masz powody do zmartwień. Bardzo często zdarza się, że mały penis znacznie powiększa się w erekcji – znaczne powiększanie penisa następuje zatem zupełnie naturalnie i fizjologicznie. Bardzo często takiego komfortu nie mają mężczyźni mający duży penis w stanie spoczynku. Jeżeli jednak i tak interesuje Cię powiększanie penisa to nic nie stoi na przeszkodzie – metod jest wiele, ale Ty możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby jednak przekonać się, czy na pewno masz mały penis (bardzo często mężczyźni mają zupełnie niepotrzebne kompleksy), warto go zmierzyć. Pomiarów dokonujemy w pełnej erekcji przy użyciu linijki (do pomiaru długości) oraz centymetra krawieckiego (do pomiaru grubości). Wyniki będą najbardziej wiarygodne wtedy, gdy penis zmierzysz kilka razy i uśrednisz wynik.

Duży penis – do jakich rozmiarów powiększanie penisa jest zalecane?

Chciałbyś mieć duży penis i zastanawiasz się, do jakich rozmiarów powiększenie penisa jest zalecane i w ogóle możliwe? Przede wszystkim przy powiększaniu penisa należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Po pierwsze, własne preferencje. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jak duży penis chce mieć? A następnie spróbować dostosować najlepszą metodę. Po drugie, trzeba pamiętać o tym, że bardzo małych członków nie da się powiększyć do ogromnych rozmiarów – można jednak z łatwością uzyskać kilka dodatkowych centymetrów. Po trzecie, należy pamiętać o bezpieczeństwie. Wykorzystując obciążniki oraz inne mechaniczne urządzenia do powiększania penisa, można uzyskać bardzo duży efekt. Nie warto jednak przesadzać. Przykładem może być  RobertoEsquivel Cabrera, który dzięki różnym metodom rozciągania penisa, musi dziś radzić sobie z 48-centymetrowym (!) penisem o wadze 0,9 kg. Przez tak ogromne rozmiary nie może on uprawiać seksu, nie może używać standardowej bielizny i cierpi na częste infekcje.

 

Sposoby na powiększanie penisa

Sposobów na powiększanie penisa jest wiele.Niektóre z nich są bardziej a inne mniej efektywne, niektóre są zupełnie darmowe, a za inne trzeba zapłacić. Metod jest wiele, ale kluczem do sukcesu jest wybór tej najbardziej odpowiedniej dla Ciebie. Najważniejsze jednak, że jeżeli uważasz, że masz mały penis, możesz to zmienić! Do wyboru masz metody naturalne, jak i metody operacyjne.

Zanim jednak przejdziemy do analizy dostępnych sposobów na powiększanie penisa, należy zaznaczyć, że za wielkość oraz za funkcjonowanie członka odpowiedzialne są ciała jamiste i gąbczaste, a dokładniej stopień wypełnienia ich krwią. Jeżeli układ krążenia jest dobry ma to znaczny wpływ na wygląd penisa.

Aby poprawić ukrwienie i jednocześnie wpłynąć na powiększanie członka należy:

– regularnie ćwiczyć,

– dbać o dietę,

– utrzymywać odpowiednie nią masę ciała.

Poprawa krążenia gwarantuje znacznie mocniejsze i dłuższe wzwody, a to również jest bardzo istotne!

duży penis

Powiększanie penisa naturalnymi sposobami

Ćwiczenia

Powiększanie penisa możliwe jest przy pomocy różnych ćwiczeń. Jednym z najpopularniejszych są ćwiczenia mięśni Kegla. Dzięki nim można poprawić ukrwienie członka a tym samym doprowadzić do powiększenia penisa trakcie wzwodu. Innymi ćwiczeniami są: , rozciąganie oraz rotacje penisa.

Tabletki i kremy, np. Member XXL

W procesie powiększania penisa bardzo dużą rolę odgrywa suplementacja. Odpowiednie tabletki na powiększanie penisa dostarczają do organizmu wiele składników, które pobudzają i wzmacniają krążenie, a także pobudzają organizm do większej produkcji testosteronu, który odpowiedzialny jest za prawidłowe funkcjonowanie narządów męskich. Dostępne są również żele i kremy, których zadaniem jest powiększanie członka.

Tabletki na powiększanie penisa, takie jak Member XXL:

– stanowią bezinwazyjną metodę na powiększanie penisa,

– zapewniają wydłużenie i pogrubienie członka,

– sprawiają, że seks staje się znacznie lepszy,

– są bezpieczne,

– wzmacniają organizm,

– dostarczają do organizmu potrzebne składniki,

– pomagają w podwyższeniu testosteronu.

Urządzenia mechaniczne

Powiększanie penisa może odbywać się również przy użyciu urządzeń mechanicznych. Ich celem jest przede wszystkim zewnętrzne wydłużenie penisa, innymi słowy: rozciągnięcie go. Metody rozciągania różnych części ciała znane są od wieków – są skuteczne, jednak należy zachować szczególną ostrożność.

Pompki próżniowe

Pompki, których zadaniem jest powiększanie penisa, są skuteczne i chętnie wykorzystywane. Ich wybór również jest bardzo duży. Można korzystać z pompek metalowych, plastikowych, a także szklanych. Dzięki wytworzeniu próżni, penis natychmiast się powiększa. Zaletą tej metody jest możliwość wykorzystania pompki w grze wstępnej. Ponadto, powodem wykorzystywania pompek nie jest tylko mały penis. Urządzenia te świetnie sprawdzają się u pacjentów z problemami zdrowotnymi, np. urazami kręgosłupa.

Zastosuj sztuczki – depilacja i dieta

Są sytuacje, w których okazuje się, że mały penis, wcale nie jest taki mały, jak wydaje się o jemu właścicielowi. Wszystkiemu winna jest otyłość lub posiadanie bujnych włosów łonowych. Wydepilowanie miejsc intymnych sprawi, że wyeksponujesz członek, przez co będzie wyglądał on na znacznie większy. Warto także zrzucić kilka kilogramów!

Metody operacyjne

Falloplastyka

Jest to zabieg operacyjny, którego efektem jest zarówno przedłużenie jak i pogrubienie członka. Jest to operacja, a zatem konieczne jest zasypianie ogólne. Na czym polega operacyjne powiększanie penisa? Chirurg wykonuje cięcie brzuszne, następnie nacinając więzadła, które mocują prącie. Tym sposobem uwalnia się część ukrytej cewki moczowej, a penis przybiera na długości i grubości.  Przeciwwskazaniami do falloplastyki mogą być różne choroby, np. choroby serca, tarczyca, niska krzepliwość krwi. Po operacji konieczna jest hospitalizacja, a także wstrzemięźliwość seksualna przez okres ok. jednego miesiąca.

Plastyka tłuszczem

Powiększanie penisa może odbyć się również dzięki przeszczepieniu tkanki tłuszczowej z innej części ciała. Jest to metoda bezpieczna, chętnie wykorzystywana i skutkuje przede wszystkim pogrubieniem penisa. W Polsce coraz więcej klinik oferuje tego typu zabiegi.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

występuje we wszystkich organizmach, dlatego jako wypełniacz jest niezwykle bezpieczny.Minusem jego użycia jest jednak to, że dość szybko się wchłania – efekty widoczne są zatem tylko przez kilka lat. Zabieg oczywiście można powtarzać. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, nie wymaga  hospitalizacji. Do 4 tygodni po wstrzyknięciu kwasu należy zrezygnować z aktywności seksualnej oraz z wysiłku fizycznego.

Powiększanie penisa – podsumowanie

Bez względu na to ile masz lat i czym się zajmujesz, Twój penis jest dla Ciebie jedną z najważniejszych rzeczy – to zrozumiałe. Powiększenie penisa może spowodować wzrost pewności siebie, wyższą samoocenę, większą odwagę w sferze seksualności. Są to najważniejsze powody, dla których warto podjąć próby powiększania penisa. Najważniejsze to wybrać najlepszą dla siebie metodę i być wytrwałym. Niektóre sposoby na powiększanie członka nie przynoszą natychmiastowych efektów i trzeba uzbroić się w cierpliwość (tak jest w przypadku ćwiczeń oraz suplementacji). Wytrwałość jest zatem jak najbardziej wskazana! Jeżeli oczekujesz bardzo szybkich rezultatów, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą metody operacyjne.

 

Kup Member XXL
-20%

Last modified: 10 kwietnia, 2019

One Response to :
8 porad jak powiększyć penisa – zobacz jakie to łatwe!

Comments are closed.