gruby penis
Kup Member XXL
-20%

Gruby penis – 3 najlepsze sposoby na powiększanie penisa

Zastanawiasz się, w jaki sposób powiększyć penis? Gruby penis – czy od zawsze marzyłeś o dużym członku, który zapewni Twojej partnerce prawdziwe zadowolenie? Jeżeli wydaje Ci się, że twoje „męskość” jest zbyt mała” być może powinieneś zdecydować się na zastosowanie sprawdzonych metod, dzięki którym penis nie tylko stanie się większy, ale przede wszystkim zwiększy się jego obwód. Jesteś zainteresowany? Poniżej przedstawimy jakie możliwości masz do wyboru!

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Opinie są tu bardzo podzielone. Badania przeprowadzone przez doktor Francken w 2002 potwierdzają to, o czym kobiety mówią od wieków – dla większości z nich bo aż dla 55% długość penisa nie jest ważna! Jednak, przy wskazaniu, czy ważniejsza jest dla nich długość, czy grubość penisa, większość wskazywała na ten drugi parametr – a więc na obwód fallusa (wyniki badań zostały opublikowane na łamie medycznego czasopisma EuropeanUrology – http://www.kozmetikcerrahi.com/indir/penissize.pdf). To, że kobiety wolą grubsze penisy niż dłuższe, potwierdziły również badania przeprowadzone przez Russella Eisenmana z Uniwersytetu w Teksasie. Znacząca większość respondentek odpowiedziała, że grubość penisa ma znacznie większe znaczenia dla osiągnięcia przyjemności seksualnej. Jeżeli zatem zadajesz pytanie: czy rozmiar ma znaczenie? – nie będziemy Cię oszukiwać – z całą pewnością ma, ale nie tak duże jak może Ci się wydawać. Dla kobiet znacznie ważniejsza jest grubość penisa oraz technika i doświadczenie partnera.

 prącie męskie rozmiary  

Prącie męskie – rozmiary

Wielu mężczyzn posiada spore i uciążliwe kompleksy w związku ze zbyt małym penisem.  Czym jest to spowodowane? Przede wszystkim nieodpowiednią edukacją seksualną – filmy pornograficzne utrwalają przekonanie, że penis powinien być naprawdę bardzo duży, bo tylko wtedy można zadowolić partnerkę. Tymczasem okazuje się, że średnie długości i grubości penisa nie są bardzo duże, a zatem kompleksy wielu panów mogą być absolutnie nieuzasadnione.

Prącie męskie  – rozmiary na podstawie badań Davida Veale

Davida Veale z grupą  lekarzy specjalistów przebadał 15 521 mężczyzn w różnym wieku i o różnym pochodzeniu. Jak się okazało, prącie męskie (rozmiary) nie charakteryzuje się powalającymi wynikami! Wnioski z badania są następujące.

Średnia długość penisa w spoczynku 9,16 cm
Średnia długość penisa w erekcji 13,12 cm
Średni obwód penisa w spoczynku 9,31 cm
Średni obwód penisa w erekcji 11,66 cm

Jak widać zatem, średnia długość penisa nie jest bardzo duża. Jeżeli w zwodzie Twój penis osiąga około 13 cm, naprawdę nie musisz się niczym martwić. Jeżeli jednak chcesz powiększyć penis, możesz zastosować sprawdzone ćwiczenia, tabletki na powiększanie penisa czy też zabiegi – wszystkie te metody opisujemy poniżej.

Jak pogrubić penisa?

Po przedstawieniu kilku badań i statystyk, możemy w końcu przejść do meritum sprawy, a zatem do metod, dzięki którym, po latach, w końcu będziesz mógł mieć gruby penis. Poniżej przedstawiamy metody bardziej i mniej wymagające, metody, które nie kosztują nic, prawie nic, ale też takie, na które trzeba nieco wydać.

Ćwiczenia na powiększenie penisa.

Ćwiczenia to metoda stosowana od lat, zwłaszcza w krajach dalekiego wschodu. Jest to metoda, która wymaga od mężczyzny dużego poświęcenia: czasu i regularności ćwiczeń. Pozytywem tej metody są jednak koszty, a dokładniej: ich brak.  Do najpopularniejszych ćwiczeń zalicza się rozciąganie, jelqing oraz rotację.

  1. a) Rozciąganie: ćwiczenie polega na wykonywaniu ruchów rozciągających w różnych kierunkach: w górę, w dół i na boki. Ćwiczenie to powinny być wykonywane wolno, bez pośpiechu. Jeżeli będzie powodowało ból należy natychmiast je przerwać. Rozciąganie można wykonywać również w przeciwnych kierunkach. Wtedy, jedną ręką ujmujemy żołądź penisa, a drugą jego podstawę.
  2. b) Jelqing: ćwiczenie to wykonuje się w częściowej erekcji. Polega na uchwyceniu penisa u jego nasady w mocnym uścisku. Jednocześnie druga ręka wykonuje posuwiste ruchy od nasady, aż po główkę penisa. Celem tego ćwiczenia jest zwiększenie ukrwienia ciał jamistych penisa, a w konsekwencji jego pogrubienie.
  3. c) Rotacja: ćwiczenie polegające na uchwyceniu główki penisa i wykonywaniu ruchów zgodnie ze wskazówkami zegara. Po upływie 30 sekund, należy wykonać dokładnie ten sam ruch w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara. Jeżeli ćwiczenie przynosi jakikolwiek dyskomfort należy je natychmiast przerwać.

 jak pogrubić penisa

Suplementacja na powiększanie penisa

Gruby penis można osiągnąć również dzięki specjalnej suplementacji. Tabletki na powiększanie penisa są coraz powszechniej używane, a co najważniejsze – są łatwo dostępne! Ich wybór również nie jest mały. Obecnie pozycją chętnie nabywaną przez mężczyzn jest suplement Member XXI (któremu poniżej poświęcimy nieco więcej uwagi). Suplementacja to bardzo wygodna metoda na gruby penis. Wystarczy tylko pamiętać o przyjmowaniu tabletek raz dziennie. Być może warto spróbować?

Zabiegi na powiększanie penisa

Długość jak i grubość penisa można zmienić poddając się operacji w klinice medycznej. Decydując się na takie rozwiązanie, należy mieć świadomość, że jest to zabieg uważany za bezpieczny, jednak jak każdy, może przynieść komplikacje. Utrudnieniem są również koszty – w zależności od kliniki koszty mogą wnieść od 3 do 6 tyś . Najczęściej mężczyznom, którzy chcieliby mieć gruby penis proponuje się dwa zabiegi: pogrubienie penisa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub pogrubienie penisa z wykorzystaniem własnego tłuszczu.

Pogrubienie penisa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego: Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu żelowego, najczęściej jest to Desirial lub Macrolane i daje bardzo szybkie rezultaty. Obwód penisa może zwiększyć się od 2 do 5 cm. Przy pomocy kwasu można również wydłużyć członek do 3 cm. Wadą tego rozwiązania jest efekt czasowy. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, dlatego po kilku latach może zostać wchłonięty. Zabieg musi zatem zostać powtórzony, oczywiście jeśli mężczyzna nadal chce mieć gruby penis.

Pogrubienie penisa z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Gruby penis można osiągnąć z wykorzystaniem własnego tłuszczu odessanego z np. z brzucha. Dzięki tej metodzie możliwe jest zwiększenie obwodu penisa nawet o 50%! Część tłuszczu zanika po pewnym czasie, jednak jego większość pozostaje na swoim miejscu.

Pogrubienie penisa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to zabieg trwający około 20 minut i wykonywany jest ze znieczuleniem miejscowym. Pogrubienie penisa z wykorzystaniem własnego tłuszczu trwa około godziny.

Member XXL 

O suplementacji na powiększanie penisa już pisaliśmy, warto jednak pokazać zalety takich produktów. Jednym z najbardziej popularnych tabletek na grubość penisa i na długość penisa jest Member XXL, który produkt ten dzięki specjalnemu (ale absolutnie bezpiecznemu) składowi, jest w stanie znacznie członek pogrubić penisa, pod warunkiem systematycznego przyjmowania preparatu. Zdaniem producentów oraz klientów efekty po suplementacji są bardzo szybko zauważalne.

Dzięki przyjmowaniu Member XXL oraz podobnych preparatów:

– wzrośnie grubość penisa,

– wzmocnisz erekcję,

– Twój seks stanie się bardziej przyjemny,

– zyskasz pewność siebie,

Podsumowanie

Gruby penis jest marzeniem wielu mężczyzn – marzenie to obecnie możliwe do zrealizowania na wiele sposobów. Na początek warto wykorzystać jak najmniej inwazyjne metody, a zatem ćwiczenia oraz suplementację. Zabiegi jednak również należą do bardzo bezpiecznych i nie należy się ich obawiać – są bardzo skuteczne i trwają naprawdę krótko. Jeżeli cierpisz z powodu rozmiarów swojego członka spróbuj to zmienić!

Kup Member XXL
-20%

Last modified: 10 października, 2019