Potencja

Jeśli jesteś podobny do większości ludzi, prawdopodobnie masz listę postanowień noworocznych długą na milę. Z pewnością masz dobre intencje, aby ich dotrzymać, ale na liście nie ma nic, co mógłbyś zrobić z przyjemnością. Więcej ćwiczyć? Ugh. Jeść zdrowiej? Mh. I bądźmy szczerzy: do tej pory pewnie i tak już zrezygnowałeś z tego postanowienia, prawda? A co, gdybyś dodał postanowienie, które z pewnością doda Ci pikanterii w tym roku? Teraz my rozmawiamy! A konkretnie – o seksie. Jeśli 2021 był trochę nudny w sypialni, mamy dla ciebie kilka niezawodnych sposobów, by przenieść sprawy na wyższy poziom i wyrzucić 2022 z parku.Zapoznaj się z listą sposobów na poprawę życia seksualnego. Wybierz swój sposób i baw się dobrze, sprawdzając, co działa dla Ciebie.

Kegels

W przypadku kobiet wzmocnienie mięśni dna miednicy może zwiększyć przepływ krwi i doznania.W przypadku mężczyzn może pomóc w dłuższym utrzymaniu erekcji. Jeśli nie jesteś pewien, jak wykonać ćwiczenia Kegla, przećwicz je, gdy następnym razem pójdziesz do łazienki. Te same mięśnie, które napinasz, aby zatrzymać strumień moczu, są tymi samymi, które uaktywniają się podczas wykonywania Kegla.

Mów więcej

Nie oczekuj, że twój partner będzie czytał w myślach! Zobowiąż się do mówienia partnerowi, co lubisz, czego chcesz i czego chcesz spróbować. Spróbuj raz na jakiś czas sprawdzić, czy oboje dostajecie to, czego potrzebujecie. Dotyczy to również rozmów o częstotliwości.

Zmieniajcie to

Spróbujcie zmieniać jedną rzecz za każdym razem, kiedy uprawiacie seks, albo po prostu za każdym razem, kiedy szukacie czegoś ekstra. Spróbujcie nowego miejsca, nowej pozycji, nowej zabawki lub nowej postaci. Puść wodze fantazji.

Wybierzcie się na seks-wycieczkę

Na pewno słyszeliście o wakacjach lub nawet o pobycie na wakacjach, ale dlaczego nie spróbować seks-wycieczki? Codzienne obowiązki, zobowiązania rodzinne i stres w pracy sprawiają, że intymność czasami jest trudna. Wyznaczcie sobie czas, w którym będziecie mogli wziąć kilka dni wolnego ze swoim partnerem, aby ponownie nawiązać kontakt, niezależnie od tego, czy będą to wakacje w innym mieście, noc w hotelu, czy po prostu zamknięty weekend, podczas którego skupicie się tylko na was dwojgu.

Wróć do podstaw

Jeśli czujesz się w rutynie lub minęło trochę czasu, odkąd ty i twój partner byliście intymni, spróbuj wrócić do podstaw. Trudno jest zanurzyć się w seksie, gdy czujesz się oderwany od rzeczywistości. Spróbujcie więc trzymać się za ręce, przytulać lub spędzać razem dużo czasu. Miejmy nadzieję, że cała ta fizyczna bliskość przyciągnie Was oboje z powrotem do sypialni.

Nawiąż kontakt z samym sobą

Zabawa w pojedynkę to świetny sposób, by zrozumieć, co lubisz. Poświęć trochę czasu na odkrywanie i poznawanie swojego ciała, czy to własnymi rękami, czy za pomocą zabawki. Potem, kiedy będziesz ze swoim partnerem, będziesz mogła mu udzielić kilku pomocnych wskazówek.

Zaplanuj randkę

Słyszałaś to już wcześniej, ale czas zastosować to w praktyce. Spróbuj zaplanować seks. Może nie wydaje się to najbardziej romantycznym sposobem na powrót do sypialni, ale pomaga mieć zaplanowany czas w książkach. Życie jest zajęte. A to z pewnością da ci coś, na co będziesz czekać z niecierpliwością.

Last modified: 26 marca, 2022